BenQ SW242Q, 24.1" IPS 2K 60Hz
SW242Q|24-inch 2K AdobeRGB 90W USB-C Photographer Monitor | Монитор за фото и видео редактиране
BenQ SW242Q, 24.1" IPS 2K 60Hz
SW242Q|24-inch 2K AdobeRGB 90W USB-C Photographer Monitor | Монитор за фото и видео редактиране
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 24.1 inch |
| Резолюция | 2560 x 1600 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 400 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:10 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
Adobe RGB 99% DCI-P3 98% sRGB 100% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) Headphone Card Reader 2 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +30° ~ -30° |
| Въртене (портрет) Pivot | 90° |
| Регулиране височина (Height) | до 120 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 27 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 7.80 kg |
| Тегло без стойка | 6.10 kg |
| Видео функции |
HDR10 3D-LUT 16bit Color Accuracy : △E≤ 1.5 |
| Други характеристики |
Anti-Reflection Calman Verified KVM Switch Factory Calibration Pantone Validated Nano Matte Display Screen Coating |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
9H.LLVLA.TBE
|