BenQ RD240Q 24.1" IPS 2K 60Hz
RD240Q|24.1” WQXGA BenQ Programming Monitor | BenQ Programming Series crafted for coders
BenQ RD240Q 24.1" IPS 2K 60Hz
RD240Q|24.1” WQXGA BenQ Programming Monitor | BenQ Programming Series crafted for coders
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 24.1 inch |
| Резолюция | 2560 x 1600 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 300 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:10 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | DCI-P3 95% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) Headphone 3 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +15° ~ -15° |
| Въртене (портрет) Pivot | 90° |
| Регулиране височина (Height) | до 110 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Консумирана мощност | 20 W |
| Цвят |
Черен Сив |
| Тегло | 7.60 kg |
| Тегло без стойка | 5.00 kg |
| Видео функции |
Flicker-Free HDR10 Low Blue Light Eye Comfort 2.0 EyeSafe 2.0 Low Blue Light (Hardware solution) |
| Други характеристики | Daisy Chain свързване |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
9H.LLXLA.TBE
|