BenQ PD3226G 31.5" IPS 4K 144Hz
BenQ Creative Pro PD3226G|32” 4K 144Hz BenQ Designer Monitor | High Refresh Precision to Make Inspirations Come Alive
BenQ PD3226G 31.5" IPS 4K 144Hz
BenQ Creative Pro PD3226G|32” 4K 144Hz BenQ Designer Monitor | High Refresh Precision to Make Inspirations Come Alive
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 31.5 inch |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 144 Hz |
| Време за реакция | 1 ms |
| Яркост | 400 cd/㎡ |
| Контраст | 1200:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
DCI-P3 95% sRGB 100% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x Display Port Headphone 1 x USB-C 10Gbps 2 x Thunderbolt 4 (Daisy Chain) 3 x USB 10Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +30° ~ -30° |
| Въртене (портрет) Pivot | 90° |
| Регулиране височина (Height) | до 150 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 3W |
| Консумирана мощност | 55 W |
| Цвят |
Черен Сребрист |
| Тегло | 9.70 kg |
| Тегло без стойка | 7.00 kg |
| Видео функции |
Flicker-Free Color Accuracy : △E< 2 HDR10 Low Blue Light PBP (Picture by Picture) PIP (Picture in Picture) VESA DisplayHDR 400 |
| Други характеристики |
Calman Verified KVM Switch Factory Calibration Pantone Validated Reflection Free SolidWorks Certificate CAD/CAM mode |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
9H.LMVLA.TBE
|