BenQ PD2770U 27" IPS 4K 60Hz
BenQ Creative Pro PD2770U | 27" 4K Color Management Monitor for Graphic & Video Editing | For Creative Individuals and Studios
BenQ PD2770U 27" IPS 4K 60Hz
BenQ Creative Pro PD2770U | 27" 4K Color Management Monitor for Graphic & Video Editing | For Creative Individuals and Studios
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 400 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
Adobe RGB 99% DCI-P3 99% sRGB 100% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) Headphone RJ-45 Ethernet (LAN) 2 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +15° ~ -15° |
| Въртене (портрет) Pivot | 90° |
| Регулиране височина (Height) | до 115 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 33 W |
| Цвят |
Черен Сив |
| Тегло |
8.80 kg 9.60 kg |
| Видео функции |
HDR10 PBP (Picture by Picture) PIP (Picture in Picture) 3D-LUT 16bit Color Accuracy : △E≤ 1.5 HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| Други характеристики |
Calman Verified KVM Switch Factory Calibration Pantone Validated Nano Matte Display Screen Coating CAD/CAM mode |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
9H.Y0ELB.QBE
|