BenQ PD2730S 27" IPS 5K 60Hz
BenQ Creative Pro PD2730S | 27" 5K BenQ Designer Monitor | Pixel Precision Makes Inspiration Come Alive
BenQ PD2730S 27" IPS 5K 60Hz
BenQ Creative Pro PD2730S | 27" 5K BenQ Designer Monitor | Pixel Precision Makes Inspiration Come Alive
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция | 5120 x 2880 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 400 cd/㎡ |
| Контраст | 2000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
DCI-P3 98% sRGB 100% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x Display Port Headphone 1 x USB-C 10Gbps 2 x Thunderbolt 4 (Daisy Chain) 3 x USB 10Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +30° ~ -30° |
| Въртене (портрет) Pivot | 90° |
| Регулиране височина (Height) | до 150 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 3W |
| Консумирана мощност | 40 W |
| Цвят |
Черен Сив |
| Тегло | 8.30 kg |
| Тегло без стойка | 5.60 kg |
| Видео функции |
Flicker-Free Color Accuracy : △E< 2 Low Blue Light PBP (Picture by Picture) PIP (Picture in Picture) |
| Други характеристики |
Calman Verified KVM Switch Factory Calibration Pantone Validated Nano Matte Display Screen Coating Reflection Free SolidWorks Certificate CAD/CAM mode |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
9H.LN7LA.TBE
|