BenQ GW2490C 23.8" IPS 144Hz
GW2490C | 23.8” 1080p FHD BenQ Eye-Care Home Office Monitor | Work with All-Day Eye Comfort
BenQ GW2490C 23.8" IPS 144Hz
GW2490C | 23.8” 1080p FHD BenQ Eye-Care Home Office Monitor | Work with All-Day Eye Comfort
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 23.8 inch |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 144 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 250 cd/㎡ |
| Контраст | 1500:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | sRGB 99% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) Headphone |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Консумирана мощност | 20 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 3.50 kg |
| Тегло без стойка | 3.10 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Flicker-Free Low Blue Light EyeSafe 2.0 Eye Comfort 3.0 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
9H.LNKLB
|