BenQ EW3290U 31.5" IPS 4K 60Hz
EW3290U|32” 4K BenQ Premium Monitor | Exceptional Joy for Your Personal Moments
BenQ EW3290U 31.5" IPS 4K 60Hz
EW3290U|32” 4K BenQ Premium Monitor | Exceptional Joy for Your Personal Moments
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 31.5 inch |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 400 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | DCI-P3 95% |
| Интерфейс |
3 x HDMI 1 x USB-C (DP Alt Mode) Headphone 3 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +20° ~ -20° |
| Въртене (портрет) Pivot | 90° |
| Регулиране височина (Height) | до 110 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2x2W + 5W woofer |
| Консумирана мощност | 29 W |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 8.10 kg |
| Тегло без стойка | 6.00 kg |
| Видео функции |
Flicker-Free HDR10 VESA DisplayHDR 400 Eye Comfort EyeSafe 2.0 Low Blue Light (Hardware solution) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
9H.LN4LJ.LBE
|