BenQ BL2790TC 27" IPS 144Hz
BL2790TC | 27” 1080p FHD BenQ Business Monitor | Stay Focused. Work with Eye Comfort
BenQ BL2790TC 27" IPS 144Hz
BL2790TC | 27” 1080p FHD BenQ Business Monitor | Stay Focused. Work with Eye Comfort
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 144 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 300 cd/㎡ |
| Контраст | 1500:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | sRGB 99% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) Headphone |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +35° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +45° ~ -45° |
| Въртене (портрет) Pivot | 90° |
| Регулиране височина (Height) | до 150 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Консумирана мощност | 12 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 6.70 kg |
| Тегло без стойка | 4.20 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Flicker-Free Low Blue Light EyeSafe 2.0 Eye Comfort 3.0 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
9H.LNTLA.TBB
|