AverMedia VERSATI Go - AM310G2
Настолен микрофон
AverMedia VERSATI Go - AM310G2
Настолен микрофон
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс |
USB-C С кабел |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20000 Hz |
| Импеданс | 16 Ω |
| Чувствителност | -38 dB |
| Дължина на кабела | 3.00 м |
| Тип микрофон | Кондензаторен |
| Звуков сигнал | Глас |
| Предназначен за |
Конференция Домашна употреба |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
40AAAM310AWL
|
• Тип микрофон: кондензаторен
• Насоченост: Кардиоид
• Връзка: USB Type-C
• Честота на дискретизация: До 96 kHz
• Разделителна способност: До 24 бита
• Честотен обхват: 20Hz- 20kHz
• Чувствителност: -38 dB
• Макс. SPL: 110 dB
• Консумирана мощност: 5 V 500 mA (USB)
• Поддържани монтажни резби: 3/8", 5/8", 1/4"
• Размери: 57 x 117 мм (без статив)
• Тегло:
• Микрофон: 291.9g
• Стойка за въртящ се статив: 76.3g
• Статив: 132.2g
Системни изисквания:
- Windows 10 (64-bit) / 11 или по-висока
- macOS 11 или по-висока
- Andriod 9.0 или по-висока
- iOS 17 (iPhone 15) или по-висока (Type-C порт)
- iPadOS 15 или по-висока (Type-C порт)
Виж също:
Кепчър карти AVERMEDIA, Микрофони AVERMEDIA