Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4658
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4658
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Производител процесор | Intel |
| Серия процесор | Intel Core i7 |
| Модел процесор | Intel Core 7 150U |
| Честота процесор | up to 5.40 GHz |
| Брой ядра процесор |
P-Cores: 2 E-Cores: 8 E-Cores: 12 |
| РАМ памет | 24 GB |
| Тип рам памет | DDR5 |
| Брой слотове рам памет | 1 |
| Заети слотове рам памет |
1 8GB memory soldered to systemboard |
| SSD капацитет | 1TB |
| SSD вид |
NVMe PCIe 4.0 |
| Тип видео карта | Вградена |
| Производител видео карта | Intel |
| Модел видео карта | Intel Graphics |
| Размер дисплей | 15.6" |
| Резолюция на дисплея | 1920 x 1080 |
| Вид дисплей | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Яркост на дисплея | 250 cd/㎡ |
| Операционна система | Без ОС |
| Клавиатура | Кирилизирана |
| Уеб камера | 720p HD |
| Ethernet мрежа | Не |
| Wi-Fi мрежа | WiFi 6/6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Аудио |
Стерео говорители Микрофон |
| Батерия | 42.0 WHrs |
| Вид батерия |
Литиево-йонна 3 клетъчна |
| Тегло | 1.70 kg |
| Цвят | Сребрист |
| Размери | 36.0 x 23.3 x 1.8 cm |
| Портове |
HDMI 3.5mm Audio Combo Jack 1 x USB 2.0 2 x USB 5Gbps 1 x USB 5Gbps Type-C 1 x USB 5Gbps Type-C (Power Delivery) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
90NB13Y2-M02JM0
|
Виж също:
Дънни платки ASUS, Звукови карти ASUS, Кутии за компютри ASUS, Кутии за дискове ASUS, CD, DVD, Блу рей ASUS, Разширителни карти (PCIe) ASUS, Входно-изходни контролери ASUS, Монитори ASUS, Блутут адаптери ASUS, Слушалки ASUS, Подложки за мишка ASUS, Геймърски аксесоари ASUS, Рутери ASUS, Лаптопи ASUS, Геймърски клавиатури ASUS, Кепчър карти ASUS, Захранвания за лаптопи ASUS, Чанти за лаптопи ASUS, Мишки ASUS, Захранвания ASUS, Безжични адаптери ASUS, Геймърски мишки ASUS, Видео карти ASUS, Охладители за процесори ASUS, Вентилатори ASUS, Комплект мишка и клавиатура ASUS