ASUS TUF VG34VQL3A 34" VA 21:9 180Hz
90LM06F0-B01E71
ASUS TUF VG34VQL3A 34" VA 21:9 180Hz
90LM06F0-B01E71
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 34.0 inch |
| Резолюция | 3440 x 1440 |
| Тип на панела | VA |
| Честота на опресняване | 180 Hz |
| Време за реакция | 1 ms |
| Яркост | 400 cd/㎡ |
| Контраст | 4000:1 |
| Тип екран |
UltraWide Curved |
| Аспект изображение | 21:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | sRGB 125% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 2 x Display Port Earphone 3 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +10° ~ -10° |
| Регулиране височина (Height) | до 130mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Консумирана мощност | 27 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 8.10 kg |
| Тегло без стойка | 5.80 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Premium Pro Flicker-Free Adaptive Sync Extreme Low Motion Blur HDR10 Low Blue Light PBP (Picture by Picture) PIP (Picture in Picture) VESA DisplayHDR 400 |
| Други характеристики |
Curvature 1500R 1/4" Tripod Socket |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
72514
|
Виж също:
Дънни платки ASUS, Звукови карти ASUS, Кутии за компютри ASUS, Кутии за дискове ASUS, CD, DVD, Блу рей ASUS, Разширителни карти (PCIe) ASUS, Входно-изходни контролери ASUS, Монитори ASUS, Блутут адаптери ASUS, Слушалки ASUS, Подложки за мишка ASUS, Геймърски аксесоари ASUS, Лаптопи ASUS, Геймърски клавиатури ASUS, Захранвания за лаптопи ASUS, Чанти за лаптопи ASUS, Мишки ASUS, Захранвания ASUS, Безжични адаптери ASUS, Геймърски мишки ASUS, Рутери ASUS, Видео карти ASUS, Охладители за процесори ASUS, Вентилатори ASUS, Комплект мишка и клавиатура ASUS