ASUS TUF TR120 ARGB Reverse White
Reverse blade chassis fan features high static pressure and airflow performance with personalized lighting patterns | 90DA00D3-B09000
ASUS TUF TR120 ARGB Reverse White
Reverse blade chassis fan features high static pressure and airflow performance with personalized lighting patterns | 90DA00D3-B09000
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Вентилатор | 120 mm |
| Reverse Blade | Да |
| Обороти до | 2000 rpm |
| Въздушен поток до | 76.30 CFM |
| Ниво на шум до | 29.0 dBA |
| Конектор |
4-pin 5V aRGB 3-pin |
| Статично налягане | 2.75 mm H₂O |
| Размери (mm) | 120 x 120 x 28 |
| Вид лагер | Hydraulic Bearing |
| Волтаж | 12 V DC |
| Външен цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
90DA00D3-B09000
|
Виж също:
Дънни платки ASUS, Звукови карти ASUS, Кутии за компютри ASUS, Кутии за дискове ASUS, CD, DVD, Блу рей ASUS, Разширителни карти (PCIe) ASUS, Входно-изходни контролери ASUS, Монитори ASUS, Блутут адаптери ASUS, Слушалки ASUS, Подложки за мишка ASUS, Геймърски аксесоари ASUS, Рутери ASUS, Лаптопи ASUS, Геймърски клавиатури ASUS, Захранвания за лаптопи ASUS, Чанти за лаптопи ASUS, Мишки ASUS, Захранвания ASUS, Безжични адаптери ASUS, Геймърски мишки ASUS, Видео карти ASUS, Охладители за процесори ASUS, Вентилатори ASUS, Комплект мишка и клавиатура ASUS