Asus ROG Zephyrus G15 GA503RM-HQ009W
AMD Ryzen 7 6800HS (8-core, 20MB cache, up to 4.7 GHz), 15.6" QHD (2560 x 1440) 16:9 165Hz,16GB DDR5 4800( 8GBon bd),1TB PCIE NVME,NVIDIA GeForce RTX 3060 GDDR6 6GB,Illum. Kbd,Win11,Eclipse Gray
Asus ROG Zephyrus G15 GA503RM-HQ009W
AMD Ryzen 7 6800HS (8-core, 20MB cache, up to 4.7 GHz), 15.6" QHD (2560 x 1440) 16:9 165Hz,16GB DDR5 4800( 8GBon bd),1TB PCIE NVME,NVIDIA GeForce RTX 3060 GDDR6 6GB,Illum. Kbd,Win11,Eclipse Gray
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Серия процесор | AMD Ryzen 9 |
| Модел процесор | Ryzen 9 6900HX |
| РАМ памет | 16 GB |
| Тип памет | DDR5 |
| Размер на дисплея | 15.6 inch |
| Вид дисплей |
165 Hz IPS Матов |
| Резолюция на дисплея | 2560 x 1440 |
| Капацитет за съхранение | 1 TB |
| Тип съхранение | SSD |
| Тип видео | Допълнителна |
| Видео чипсет | NVIDIA RTX 3060 |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Оптично устройство | не |
| Цвят | Сив |
| Тегло | 1.90 кг |
| Клавиатура |
С кирилизация С подсветка |
| Капацитет видео памет | 6 GB |
| Аудио | Dolby Atmos |
| Уеб камера | HD+IR уеб-камера |
| Четец на карти | microSD |
| Аудио изход | 3.5mm Combo Jack |
| Ethernet мрежа | 2.5Gb Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wireless | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Батерия | 90 Wh |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Портове |
HDMI RJ-45 |
| USB | 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery |
Виж също:
Дънни платки ASUS, Звукови карти ASUS, Кутии за компютри ASUS, Кутии за дискове ASUS, CD, DVD, Блу рей ASUS, Разширителни карти (PCIe) ASUS, Входно-изходни контролери ASUS, Монитори ASUS, Блутут адаптери ASUS, Слушалки ASUS, Подложки за мишка ASUS, Геймърски аксесоари ASUS, Лаптопи ASUS, Геймърски клавиатури ASUS, Захранвания за лаптопи ASUS, Чанти за лаптопи ASUS, Мишки ASUS, Захранвания ASUS, Безжични адаптери ASUS, Геймърски мишки ASUS, Рутери ASUS, Видео карти ASUS, Охладители за процесори ASUS, Вентилатори ASUS, Комплект мишка и клавиатура ASUS, Микрофони ASUS, Стойки за монтаж ASUS