ASUS ROG THOR Platinum II EVA Edition 1000W
ASUS ROG THOR Platinum II EVA Edition 1000W
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1000 W |
| Сертификат 80+ | 80 Plus PLATINUM |
| Тип окабеляване | Модулно |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 92% |
| Размери (mm) | 190 x 150 x 86 |
| Захранване | 100 V - 240 V |
| Специални характеристики | Active PFC |
| Тегло (PSU) | 2.35 kg |
| Други (PSU) |
OLED POWER DISPLAY Protection OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP AURA SYNC ARGB |
| Гаранция | 120 месеца |
Конектори
- MB 24/20-pin x 1 | CPU 4+4-pin x 2 | PCI-E 12-pin x 1 | PCI-E 6+2-pin x 8 | SATA x 12 | PERIPHERAL x 6
The Quietest 1000W Power Supply
Back with a vengeance, the second iteration of the ROG Thor 1000W Platinum wields cooling and component upgrades that make it the quietest PSU in its class*. And to compliment the latest high-end ROG motherboards and bring additional flair to beastly rigs, we've added a mirrored side panel that neatly frames the OLED display.
ROG Thor 1000W Platinum II is the quietest PSU in its class.
- Lambda A++ Certification confirms the latest Thor wields menacing power in absolute stealth.
- ROG heatsinks cover critical components, delivering lower temperatures and reduced noise.
- A 135mm Axial-tech fan with PWM control delivers lower noise and keeps thermals in check.
- Built with low-ESR capacitors and other premium components to achieve 80 Plus Platinum Certification.
- OLED display monitors power draw in real time.
- Aura Sync compatibility lets you customize and sync lighting effects with other compatible hardware.
Виж също:
Дънни платки ASUS, Звукови карти ASUS, Кутии за компютри ASUS, Кутии за дискове ASUS, CD, DVD, Блу рей ASUS, Разширителни карти (PCIe) ASUS, Входно-изходни контролери ASUS, Монитори ASUS, Блутут адаптери ASUS, Слушалки ASUS, Подложки за мишка ASUS, Геймърски аксесоари ASUS, Лаптопи ASUS, Геймърски клавиатури ASUS, Захранвания за лаптопи ASUS, Чанти за лаптопи ASUS, Мишки ASUS, Захранвания ASUS, Безжични адаптери ASUS, Геймърски мишки ASUS, Рутери ASUS, Видео карти ASUS, Охладители за процесори ASUS, Вентилатори ASUS, Комплект мишка и клавиатура ASUS