ASUS ROG STRIX XG49VQ 49" VA 32:9 144Hz
Ultra-Wide HDR 49-inch 32:9 (3840 x 1080), 144Hz, FreeSync™ 2 HDR, DisplayHDR™ 400, DCI-P3: 90%
ASUS ROG STRIX XG49VQ 49" VA 32:9 144Hz
Ultra-Wide HDR 49-inch 32:9 (3840 x 1080), 144Hz, FreeSync™ 2 HDR, DisplayHDR™ 400, DCI-P3: 90%
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 49.0 inch |
| Резолюция | 3840 x 1080 |
| Тип на панела | VA |
| Вид подсветка | LED |
| Честота на опресняване | 144 Hz |
| Време за реакция | 4 ms |
| Яркост | 450 cd/㎡ |
| Контраст | 3000:1 |
| Тип екран | UltraWide |
| Аспект изображение | 32:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
DCI-P3 90% sRGB 125% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port 2 x USB 3.2 |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +16° ~ -16° |
| Въртене (портрет) Pivot | Не |
| Регулиране височина (Height) | до 120 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 5W |
| Консумирана мощност | 47 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 13.30 kg |
| Видео функции |
Flicker-Free Adaptive Sync HDR10 Low Blue Light PBP (Picture by Picture) PIP (Picture in Picture) VESA DisplayHDR™ 400 |
| Други характеристики | Curvature 1800R |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
72512
|
Виж също:
Дънни платки ASUS, Звукови карти ASUS, Кутии за компютри ASUS, Кутии за дискове ASUS, CD, DVD, Блу рей ASUS, Разширителни карти (PCIe) ASUS, Входно-изходни контролери ASUS, Монитори ASUS, Блутут адаптери ASUS, Слушалки ASUS, Подложки за мишка ASUS, Геймърски аксесоари ASUS, Лаптопи ASUS, Геймърски клавиатури ASUS, Захранвания за лаптопи ASUS, Чанти за лаптопи ASUS, Мишки ASUS, Захранвания ASUS, Безжични адаптери ASUS, Геймърски мишки ASUS, Рутери ASUS, Видео карти ASUS, Охладители за процесори ASUS, Вентилатори ASUS, Комплект мишка и клавиатура ASUS