ASUS ROG Strix XG34WCDG 34" QD-OLED
ASUS ROG Strix XG34WCDG 34" QD-OLED
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 34.0 inch |
| Резолюция | 3440 x 1440 |
| Тип на панела | QD-OLED |
| Честота на опресняване | 175 Hz |
| Време за реакция | 0.03 ms |
| Яркост | 1000 cd/㎡ |
| Контраст | 1 500 000 : 1 |
| Тип екран |
UltraWide Curved |
| Аспект изображение | 21:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | DCI-P3 99.3% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) Earphone 2 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +25° ~ -25° |
| Регулиране височина (Height) | до 110 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 36 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 8.30 kg |
| Тегло без стойка | 6.20 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Premium Pro Flicker-Free Adaptive Sync Color Accuracy : △E< 2 Extreme Low Motion Blur NVIDIA G-SYNC Compatible VESA DisplayHDR True Black 400 OLED Care Low Blue Light (Hardware solution) |
| Други характеристики |
Anti-Reflection Aura Sync Curvature 1800R KVM Switch DisplayPort кабел USB-B upstream кабел 1/4" Tripod Socket |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
90LM0B70-B01171
|

Виж също:
Дънни платки ASUS, Звукови карти ASUS, Кутии за компютри ASUS, Кутии за дискове ASUS, CD, DVD, Блу рей ASUS, Разширителни карти (PCIe) ASUS, Входно-изходни контролери ASUS, Монитори ASUS, Блутут адаптери ASUS, Слушалки ASUS, Подложки за мишка ASUS, Геймърски аксесоари ASUS, Рутери ASUS, Лаптопи ASUS, Геймърски клавиатури ASUS, Захранвания за лаптопи ASUS, Чанти за лаптопи ASUS, Мишки ASUS, Захранвания ASUS, Безжични адаптери ASUS, Геймърски мишки ASUS, Видео карти ASUS, Охладители за процесори ASUS, Вентилатори ASUS, Комплект мишка и клавиатура ASUS