ASUS ROG Strix XG27UCDMG 26.5" QD-OLED 4K 240Hz
4K Tandem QD-OLED panel | 90LM0B20-B01971
ASUS ROG Strix XG27UCDMG 26.5" QD-OLED 4K 240Hz
4K Tandem QD-OLED panel | 90LM0B20-B01971
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 26.5 inch |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Тип на панела | QD-OLED |
| Честота на опресняване | 240 Hz |
| Време за реакция | 0.03 ms |
| Яркост | 1000 cd/㎡ |
| Контраст | 1 500 000 : 1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
DCI-P3 99% sRGB 145% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) Earphone 3 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +45° ~ -45° |
| Въртене (портрет) Pivot | +90° ~ -90° |
| Регулиране височина (Height) | до 120 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 80 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 7.40 kg |
| Тегло без стойка | 5.00 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Premium Pro Flicker-Free Color Accuracy : △E< 2 Extreme Low Motion Blur HDR10 NVIDIA G-SYNC Compatible VESA DisplayHDR True Black 400 OLED Care Low Blue Light (Hardware solution) VESA AdaptiveSync Display 240Hz |
| Други характеристики |
Anti-Reflection Aura Sync KVM Switch DisplayPort кабел USB кабел 1/4" Tripod Socket |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
90LM0B20-B01971
|
Виж също:
Дънни платки ASUS, Звукови карти ASUS, Кутии за компютри ASUS, Кутии за дискове ASUS, CD, DVD, Блу рей ASUS, Разширителни карти (PCIe) ASUS, Входно-изходни контролери ASUS, Монитори ASUS, Блутут адаптери ASUS, Слушалки ASUS, Подложки за мишка ASUS, Геймърски аксесоари ASUS, Рутери ASUS, Лаптопи ASUS, Геймърски клавиатури ASUS, Захранвания за лаптопи ASUS, Чанти за лаптопи ASUS, Мишки ASUS, Захранвания ASUS, Безжични адаптери ASUS, Геймърски мишки ASUS, Видео карти ASUS, Охладители за процесори ASUS, Вентилатори ASUS, Комплект мишка и клавиатура ASUS