ASUS ROG Strix XG27AQDMES 26.5" QD-OLED 2K 240Hz
90LM0C80-B01171
ASUS ROG Strix XG27AQDMES 26.5" QD-OLED 2K 240Hz
90LM0C80-B01171
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 26.5 inch |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Тип на панела | QD-OLED |
| Честота на опресняване | 240 Hz |
| Време за реакция | 0.03 мс |
| Яркост | 400 cd/㎡ |
| Контраст | 1 500 000 : 1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | DCI-P3 99% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port Earphone |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +45° ~ -45° |
| Въртене (портрет) Pivot | +90° ~ -90° |
| Регулиране височина (Height) | до 110 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 25 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 6.80 kg |
| Тегло без стойка | 4.90 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Premium Flicker free Adaptive Sync Color Accuracy : △E< 2 Extreme Low Motion Blur HDR10 NVIDIA G-SYNC Compatible OLED Care VESA AdaptiveSync Display 240Hz Low Blue Light (Hardware solution) |
| Други характеристики |
Anti-Reflection HDMI кабел DisplayPort кабел |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
90LM0C80-B01171
|
Виж също:
Дънни платки ASUS, Звукови карти ASUS, Кутии за компютри ASUS, Кутии за дискове ASUS, CD, DVD, Блу рей ASUS, Разширителни карти (PCIe) ASUS, Входно-изходни контролери ASUS, Монитори ASUS, Блутут адаптери ASUS, Слушалки ASUS, Подложки за мишка ASUS, Геймърски аксесоари ASUS, Рутери ASUS, Лаптопи ASUS, Геймърски клавиатури ASUS, Захранвания за лаптопи ASUS, Чанти за лаптопи ASUS, Мишки ASUS, Захранвания ASUS, Безжични адаптери ASUS, Геймърски мишки ASUS, Видео карти ASUS, Охладители за процесори ASUS, Вентилатори ASUS, Комплект мишка и клавиатура ASUS