ASUS ROG Strix XG27ACDMS 27" QD-OLED 2K 280Hz
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Тип на панела | QD-OLED |
| Честота на опресняване | 280 Hz |
| Време за реакция | 0.03 ms |
| Яркост | 1000 cd/㎡ |
| Контраст | 1 500 000 : 1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | DCI-P3 99% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) Earphone |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +45° ~ -45° |
| Въртене (портрет) Pivot | +90° ~ -90° |
| Регулиране височина (Height) | до 110 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 28 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 6.10 kg |
| Тегло без стойка | 3.80 kg |
| Видео функции |
Flicker-Free Adaptive Sync Color Accuracy : △E< 2 Extreme Low Motion Blur HDR10 Low Blue Light NVIDIA G-SYNC Compatible VESA DisplayHDR True Black 400 OLED Care VESA AdaptiveSync Display 280Hz |