ASUS ROG RYUJIN 360 OLED LiveDash
ASUS ROG RYUJIN 360 OLED LiveDash
Охладител за процесор ASUS ROG RYUJIN 360 Aura Sync, OLED LiveDash
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип охлаждане | Водно (AiO) |
| Водно (AiO) размер | 360 mm |
| Сокет |
AM4 1150 1151 1155 1156 2011 2011-3 2066 TR4 |
| Вентилатор скорост | 450 ~ 2000 rpm |
| Конектор | 4-pin |
| Въздушен поток | 121.8 CFM |
| Ниво на шум до: | 29.7 dBA |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| Въздушно налягане | 3.94 mm H₂O |
| Дължина на тръбите | 380 mm |
| Височина (mm) | |
| Радиатор размери |
274 x 120 x 27 mm 394 x 121 x 27 |
| Радиатор материал | Aluminum |
| Воден блок | Copper |
| Воден блок размери | 100 x 100 x 70 mm |
| Скорост на помпата (Max) | 2100 rpm |
| Очакван живот | 50 000 ч. |
| Ниво на шума на помпата | 25 dBA |
| Други (Cooler) | OLED Display: 1.77 " Full Color OLED |
| Гаранция | 36 месеца |
Охладител за процесор ASUS ROG RYUJIN 360, LiveDash OLED, Aura Sync RGB
ROG RYUJIN 360
ROG Ryujin е флагмана при водните охладители тип All-in-one, който цели да предостави най-доброто охлаждане при екстремни конфигурации. Разчита на 3 x 120mm индустриални вентилатора на Noctua iPPC за отлично и тихо олхаждане, + вградент вентилатор в корпуса на помпата за допълнително охлаждане на VRM и M.2 диск, като всичко това гарантира, че машината ви ще се представя на най-високо ниво. С вграден 1,77-инчов цветен OLED дисплей LiveDash, който позволява наблюдение на статистическите данни в реално време, както и показване на персонализирано изображение или анимация, ROG RYUJIN ви гарантира, че вашата система работи и изглежда по възможно най-добрия начин. Заедно с поддръжката на Aura Sync за синхронизация на RGB осветителни ефекти, охладителите ROG RYUJIN осигуряват зашеметяваща естетика заедно с промяната в играта.
ROG Ryujin 360 all-in-one liquid CPU cooler with LiveDash color OLED, Aura Sync RGB and 3x Noctua iPPC 2000 PWM 120mm radiator fans
- 1.77” color OLED for real-time system stats and personalized logos or animations
- Embedded microfan helps to cool VRM and M.2 area by up to 20°C
- Quality Noctua Industrial PPC PWM fans deliver high airflow and minimal noise
- LiveDash one-stop control center for lighting and OLED display
- Individually addressable RGB and NCVM coating pump cover accentuates the sleek, modern aesthetics
- Styled to complement ROG motherboards, at the center stage of your build
- Reinforced, sleeved tubing for increased durability
Съвместимост:
Intel: 115x,1366, 2011, 2011-3, 2066, 1700;
AMD: AM4, TR4.