ASUS ProArt PA32UCG-K 32” IPS 4K 120Hz
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 32.0 inch |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 1600 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
Adobe RGB 99.5% DCI-P3 98% Rec.2020 85% sRGB 100% |
| Интерфейс |
3 x HDMI 1 x Display Port Earphone 3 x USB 3.2 2 x Thunderbolt 3 (Daisy Chain) |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +23° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +60° ~ -60° |
| Въртене (портрет) Pivot | +90° ~ -90° |
| Регулиране височина (Height) | до 130mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 3W |
| Консумирана мощност | 55 W |