ASUS ProArt PA32UCDM 31.5" QD-OLED 4K 240Hz
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 31.5 inch |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Тип на панела | QD-OLED |
| Честота на опресняване | 240 Hz |
| Време за реакция | 0.1 ms |
| Яркост | 1000 cd/㎡ |
| Контраст | 1 500 000 : 1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
DCI-P3 99% sRGB 100% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x USB 3.2 Type-C 1 x USB 3.2 Gen 2 2 x Thunderbolt 4 (Daisy Chain) |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Въртене (портрет) Pivot | +90° ~ -90° |
| Регулиране височина (Height) | до 130mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 3W |
| Консумирана мощност | 32 W |