ASUS ProArt PA278CGRV 27" IPS 2K 144Hz
Professional Monitor – 27-inch, IPS, 144Hz, QHD (2560 x 1440), 97% DCI-P3, Color Accuracy ΔE < 2, Calman Verified
ASUS ProArt PA278CGRV 27" IPS 2K 144Hz
Professional Monitor – 27-inch, IPS, 144Hz, QHD (2560 x 1440), 97% DCI-P3, Color Accuracy ΔE < 2, Calman Verified
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 144 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 400 cd/㎡ |
| Контраст | 3000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
DCI-P3 97% sRGB 100% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 2 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) Earphone 3 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +23° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +30° ~ -30° |
| Въртене (портрет) Pivot | +90° ~ -90° |
| Регулиране височина (Height) | до 130mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Консумирана мощност | 20 W |
| Цвят |
Черен Сив |
| Тегло | 6.60 kg |
| Тегло без стойка | 4.70 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Flicker-Free Adaptive Sync Color Accuracy : △E< 2 HDR10 Low Blue Light PBP (Picture by Picture) PIP (Picture in Picture) VESA DisplayHDR 400 |
| Други характеристики |
Calman Verified Daisy Chain свързване KVM Switch Factory Calibration Mac Compliance HDMI кабел DisplayPort кабел USB-C кабел |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
90LM06Q1-B01K71
|
Виж също:
Дънни платки ASUS, Звукови карти ASUS, Кутии за компютри ASUS, Кутии за дискове ASUS, CD, DVD, Блу рей ASUS, Разширителни карти (PCIe) ASUS, Входно-изходни контролери ASUS, Монитори ASUS, Блутут адаптери ASUS, Слушалки ASUS, Подложки за мишка ASUS, Геймърски аксесоари ASUS, Рутери ASUS, Лаптопи ASUS, Геймърски клавиатури ASUS, Захранвания за лаптопи ASUS, Чанти за лаптопи ASUS, Мишки ASUS, Захранвания ASUS, Безжични адаптери ASUS, Геймърски мишки ASUS, Видео карти ASUS, Охладители за процесори ASUS, Вентилатори ASUS, Комплект мишка и клавиатура ASUS