ASUS DUAL RTX 4070 SUPER 12GB
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Чипсет | NVIDIA |
| Серия | RTX 4000 Series |
| Графичен процесор | GeForce RTX 4070 Super |
| Капацитет памет | 12 GB |
| Размер на шината | 192 bit |
| Тип памет | GDDR6X |
| Препоръчително захранване | 750W |
| Конектори за захранване | 16-pin |
| Брой слотове | 2.6 slot |
| Специални характеристики | DirectX 12 Ultimate | OpenGL 4.6 |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Честота процесор | 2505 MHz |
| Честота памет (MHz) | 21 Gbps |
| Bus Standard | PCI Express 4.0 |
| Maximum Display | 4 |
| CUDA ядра | 7168 |
| Размери (GPU) | 267.01 x 133.94 x 51.13 mm |
| Консумирана енергия при работа | 220 W |
| Тегло (GPU) | - |
| Други (GPU) | One 16 pin two 8-pin power adaptor |
| Интерфейс (GPU) |
3 x Display Port 1 x HDMI |
| Гаранция | 36 месеца |
Виж също:
Дънни платки ASUS, Звукови карти ASUS, Кутии за компютри ASUS, Кутии за дискове ASUS, CD, DVD, Блу рей ASUS, Разширителни карти (PCIe) ASUS, Входно-изходни контролери ASUS, Монитори ASUS, Блутут адаптери ASUS, Слушалки ASUS, Подложки за мишка ASUS, Геймърски аксесоари ASUS, Рутери ASUS, Лаптопи ASUS, Геймърски клавиатури ASUS, Захранвания за лаптопи ASUS, Чанти за лаптопи ASUS, Мишки ASUS, Захранвания ASUS, Безжични адаптери ASUS, Геймърски мишки ASUS, Видео карти ASUS, Охладители за процесори ASUS, Вентилатори ASUS, Комплект мишка и клавиатура ASUS