ASRock PG32QFT 32" IPS 2K 180Hz
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 32.0 inch |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 180 Hz |
| Време за реакция | 1 ms |
| Яркост | 400 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
DCI-P3 97% sRGB 151% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port Headphone |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +20° ~ -20° |
| Регулиране височина (Height) | до 100 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Консумирана мощност | 31 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 10.00 kg |
| Тегло без стойка | 7.40 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Flicker-Free Low Blue Light VESA DisplayHDR 400 |
| Други характеристики |
Integrated Wi-Fi Antenna HDMI кабел DisplayPort кабел |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
PG32QFT
|