AOC CU34G4Z 34" VA 21:9 240Hz
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 34.0 inch |
| Резолюция | 3440 x 1440 |
| Тип на панела | VA |
| Честота на опресняване | 240 Hz |
| Време за реакция | 1 ms |
| Яркост | 450 cd/㎡ |
| Контраст | 2500:1 |
| Тип екран |
UltraWide Curved |
| Аспект изображение | 21:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
Adobe RGB 89% DCI-P3 94% sRGB 130% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port Headphone 2 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -3.5° - 21.5° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +20° ~ -20° |
| Регулиране височина (Height) | до 130mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 43 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 8.60 kg |
| Тегло без стойка | 6.40 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Premium Flicker-Free Adaptive Sync Low Blue Light PBP (Picture by Picture) PIP (Picture in Picture) VESA DisplayHDR™ 400 |
| Други характеристики | Curvature 1500R |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
CU34G4Z
|
Виж също:
Монитори AOC