AOC AG326UZD2 31.5" QD-OLED 4K 240Hz
AOC AGON Cinematic 4K OLED performance with ultra-fast refresh and vibrant QD-OLED colour
AOC AG326UZD2 31.5" QD-OLED 4K 240Hz
AOC AGON Cinematic 4K OLED performance with ultra-fast refresh and vibrant QD-OLED colour
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 31.5 inch |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Тип на панела | QD-OLED |
| Честота на опресняване | 240 Hz |
| Време за реакция | 0.03 ms |
| Яркост | 1000 cd/㎡ |
| Контраст | 1 500 000 : 1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
Adobe RGB 97% DCI-P3 99% sRGB 141% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port Headphone 2 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +23° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +16° ~ -16° |
| Въртене (портрет) Pivot | +90° ~ -90° |
| Регулиране височина (Height) | до 150 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 8W |
| Консумирана мощност | 123 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 10.60 kg |
| Тегло без стойка | 7.60 kg |
| Видео функции |
Flicker-Free Adaptive Sync NVIDIA G-SYNC Compatible PBP (Picture by Picture) PIP (Picture in Picture) Glossy Display Anti-reflective VESA DisplayHDR 500 Anti Blue Light |
| Други характеристики | KVM Switch |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
AG326UZD2
|
Виж също:
Монитори AOC