AOC 27B3CA2 27" IPS 100Hz
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 100 Hz |
| Време за реакция | 4 ms |
| Яркост | 250 cd/㎡ |
| Контраст | 1300:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | sRGB 101% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x USB-C (DP Alt Mode) Headphone 2 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +23° |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Консумирана мощност | 35 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 4.40 kg |
| Тегло без стойка | 4.10 kg |
| Видео функции |
Flicker-Free Adaptive Sync Low Blue Light |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
27B3CA2
|
Виж също:
Монитори AOC