AMD Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition
The World’s First Dual AMD 3D V-Cache™ Technology-Based Processor to Unlock a New Future of Computing for Developers and Creators
AMD Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition
The World’s First Dual AMD 3D V-Cache™ Technology-Based Processor to Unlock a New Future of Computing for Developers and Creators
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Серия процесори | AMD Ryzen 9 |
| Сокет на процесора | AM5 |
| Физически ядра | 16 |
| Логически ядра (Threads) | 32 |
| Вградена графика |
Да AMD Radeon (2200 MHz) |
| Кеш памет | 192 MB |
| Работна честота | 4.3 GHz |
| Turbo Boost (до) | 5.6 GHz |
| Технология на производството | 4 nm |
| Термична мощност - TDP | 200 W |
| Max Turbo Power (W) | 270 W |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Не |
| Codename | Granite Ridge |
| Chipsets |
AMD 600 Series AMD 800 Series |
| Окомплектовка | BOX - Картонена кутия |
| Release Date | 2026г. 22 Април |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
100-100001978WOF
72717
|
Cache: 192MB of L3 and 16MB of L2
Supporting Chipsets: A620 , X670E , X670 , B650E , B650 , X870E , X870 , B840 , B850
PCI Express® Version: PCIe® 5.0
Recommended Cooler: Liquid cooler recommended for optimal performance

Виж също:
Процесори AMD, Охладители за процесори AMD