AMD Ryzen 7 PRO 4750GE - MPK
PCI-Express: 3.0
AMD Ryzen 7 PRO 4750GE - MPK
PCI-Express: 3.0
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Сокет на процесора | AM4 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Threads) | 16 |
| Вградена графика |
Да AMD Radeon Vega 8 |
| Кеш памет | 8 MB |
| Работна честота | 3.1 GHz |
| Turbo Boost (до) | 4.3 GHz |
| Технология на производството | 7 nm |
| Термична мощност - TDP | 35 W |
| Отключен множител | Не |
| Охладител | Да |
| Codename | Renoir |
| Chipsets |
AMD 300 Series AMD 400 Series AMD 500 Series |
| Окомплектовка | MPK - процесор и охладител без картонена кутия |
| Release Date | 2020г. 21 Юли |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
100-100000152MPK
|
Виж също:
Процесори AMD, Охладители за процесори AMD