AMD Ryzen 7 7700 - SR1 MPK
AMD Wraith Stealth cooler
AMD Ryzen 7 7700 - SR1 MPK
AMD Wraith Stealth cooler
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Сокет на процесора | AM5 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Threads) | 16 |
| Вградена графика |
Да AMD Radeon (2200 MHz) |
| Кеш памет | 32 MB |
| Работна честота | 3.8 GHz |
| Turbo Boost (до) | 5.3 GHz |
| Технология на производството | 5 nm |
| Термична мощност - TDP | 65 W |
| Max Turbo Power (W) | 88 W |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Да |
| Codename | Raphael |
| Chipsets |
AMD 600 Series AMD 800 Series |
| Окомплектовка | MPK - процесор и охладител без картонена кутия |
| Release Date | 2023г. 14 Януари |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
100-100000592SPK
|
Виж също:
Процесори AMD, Охладители за процесори AMD