Ajazz Wireless AK980 V2 - Linear
Ajazz Merrard Switch Linear
Ajazz Wireless AK980 V2 - Linear
Ajazz Merrard Switch Linear
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип | Механична |
| Форма | 90% |
| Суитч вид | Linear |
| Суитч | Ajazz |
| Layout | US |
| Свързване | Безжична |
| LED подсветка | Да |
| Височина на бутоните | Високопрофилни |
| Дължина на кабела | 1.60 m |
| Характеристики на кабела | Detachable Cable |
| Характеристики (Kbd) |
Wireless 2.4 GHz Bluetooth ABS keycaps Hot-swappable Pre-Lubed Switches Anti-ghosting TFT Screen |
| Размери | 41.6 x 14.8 x 1.9 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
AJ-AK980-V2-MS-PW
|
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.6±0.5mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.5mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 56±10gf |