Ajazz Wireless AK820 V2 PRO - Linear
White peach Switch Linear
Ajazz Wireless AK820 V2 PRO - Linear
White peach Switch Linear
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип | Механична |
| Форма | 75% |
| Суитч вид |
White Peach Linear |
| Суитч | Ajazz |
| Layout | US |
| Свързване | Безжична |
| LED подсветка | Да |
| Височина на бутоните | Високопрофилни |
| Дължина на кабела | 1.80 m |
| Характеристики на кабела | Detachable Cable |
| Характеристики (Kbd) |
Wireless 2.4 GHz Bluetooth Double shot keycaps PBT keycaps Hot-swappable Pre-Lubed Switches Polling 1000 Hz Основа: Алуминий Side Print Gasket-mounted |
| Размери | 328 x 145 x 41 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
AJ-AK820-V2-PRO-WPS-SE-BK
|
• Innovative Smart Display & Knob
• 16M RGB Backlight Available
• Wireless/Wired Keyboard With 10000mAh Battery
• Gasket Structure with Five-Layer Sound Dampening Materials
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.6±0.2mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 40±2gf |