Ajazz AK820 White Light - Red Linear
AS Red Switch
Ajazz AK820 White Light - Red Linear
AS Red Switch
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип | Механична |
| Форма | 75% |
| Суитч вид |
Red Linear |
| Суитч | Ajazz |
| Layout | US |
| Свързване | С кабел |
| LED подсветка | Бяла |
| Височина на бутоните | Високопрофилни |
| Дължина на кабела | 1.80 m |
| Характеристики на кабела |
Detachable Cable USB-C to USB-A |
| Характеристики (Kbd) |
Double shot keycaps PBT keycaps Hot-swappable Pre-Lubed Switches Anti-ghosting Gasket-mounted |
| Размери | 327 x 136 x 40 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
AJ-AK820-ARS-GW
|
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 2.0±0.4mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.4mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 60±10gf |