Acer Vero V277UGbmiipx 27'' IPS 2K 120Hz
Acer Vero V277UGbmiipx 27'' IPS 2K 120Hz
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Време за реакция | 4 ms |
| Яркост | 350 cd/㎡ |
| Контраст | 1500:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | DCI-P3 90% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port 1 x Audio Output |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +25° |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 3.90 kg |
| Тегло без стойка | 3.50 kg |
| Видео функции |
Adaptive Sync HDR10 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
UM.HV7EE.G14
|