Acer Vero CB242YGbipr 23.8" IPS 120Hz
Acer Vero CB242YGbipr 23.8" IPS 120Hz
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 23.8 inch |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Време за реакция | 1 ms |
| Яркост | 250 cd/㎡ |
| Контраст | 1500:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | sRGB 99% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x Display Port 1 x VGA (D-Sub) |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +35° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +178° ~ -178° |
| Регулиране височина (Height) | до 165 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 5.00 kg |
| Тегло без стойка | 2.60 kg |
| Видео функции | Adaptive Sync |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
UM.QB2EE.G06
|